DEKORACJE ŚWIATŁEM

Dekoracje światłem

Dekoracje światłem to niewątpliwie nadanie wyjątkowego nastroju restauracji, sali czy innemu miejscu, w którym odbywa się wesele, bankiet, impreza okolicznościowa, firmowa czy inne wydarzenie. Stosując oświetlenie dekoracyjne nadajemy wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, moc niezapomnianych wrażeń i widok, którego Ty i Twoi goście nie zapomnicie przez długi, długi czas. Dekoracje światłem to niewątpliwie jeden z najnowocześniejszych sposobów na upiększenie każdego miejsca.
Dekoracje światłem realizujemy na terenie Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Piły, Pozniania, Trójmiasta i okolic. Nie ograniczamy się jednak tylko do tych miejsc. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na terenie całej Polski.

Spoglądając krytycznym okiem na sale weselne, restauracyjne czy hotelowe „widzimy jakie są”. Bardzo często odbiegają one od tych pięknych wymarzonych sal, które oglądamy w „amerykańskich filmach” czy w internecie. Jedne za małe, drugie za duże, trzecie zbyt drewniane, a inne zbyt puste. Łącząc pasję do światła i doświadczenie pomożemy odmienić Państwu klimat dowolnego miejsca dobierając oświetlenie dekoracyjne w odpowiedni sposób.

„Morze” odpowiednio dobranego światła architektonicznego pozwoli wyeksponować zalety, podkreślić charakter czy też stworzyć niepowtarzalny nastrój lub po prostu ukryć wady lokalu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Oświetlenie dekoracyjne

To wszelkiego rodzaju oświetlenie, w szczególności oparte na bazie oświetlenia LED, dzięki któremu cała sala nabierze kolorowego klimatu. Są to w szczególności reflektory, oświetlacze i belki LED tworzące wyjątkową atmosferę. Takie działanie daje nam między innymi efekt znanego bajkowego wesela.

Oświetlenie architektoniczne

To rodzaj oświetlenia służącego do uwidocznienia poszczególnych elementów architektury miejsca, np.: słupów, filarów, wnęk, stołów i innych elementów, których uwidocznienie spowoduje nadanie im nowego znaczenia. Używamy do tego w szczególności reflektorów i blinderów, czyli świateł o dużej mocy.

Oświetlenie inteligentne

To rodzaj oświetlenia sterowanego przez technika oświetlenia. Takie oświetlenie może mieć zmieniane kolory, kształty czy też w przypadku niektórych urządzeń może jego wiązaka być skierowana w dowolne miejsce. Tym sposobem wprowadzamy Młodych, torty czy też tworzymy niepowtarzlne show.

Rodzaje dekoracji światłem

1 2 3
Oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie dekoracyjne

Najczęściej stosowane oświetlenie do dekoracji światłem. Powoduje nadanie całej sali delikatnego koloru tworzącego niesamowity nastrój i przepiękne tło do filmu i zdjęć.

Oświetlenie architektoniczne

Oświetlenie architektoniczne

Oświetlenie pozwalające na uwidocznienie elementów takich jak budynki, fasady, wnęki, obrazy, słupy i wszystkie te elementy, które podnoszą architektoniczną atrakcyjność miejsca.

Oświetlenie inteligentne

Oświetlenie inteligentne

Oświetlenie, które sprawi, że podczas wejścia na salę poczujesz się jak gwiazda wprowadzana przez reflektory, podczas tańca poczujesz się jak najlepszym koncercie, podczas przerw jak w bajce... Tysiące projekcji i możliwości, które ogranicza wyobraźnia operatora...

Jesteś zainteresowany dekoracjami światłem?