DJ Wodzirej Michał Urbaniak

CZEŚĆ!

NAZYWAM SIĘ

MICHAŁ URBANIAK

I MAM POMYSŁ JAK

UATRAKCYJNIĆ TWOJĄ IMPREZĘ.

DJ Michał Urbaniak

M

ichał Urbaniak, bo o nim tutaj mowa, czyli DJ, wodzirej, event manager i założyciel Art and Show. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w czasie szkoły podstawowej. Początkowo była to szkoła tańca, później szkolny radiowęzeł, aż w końcu w wieku szesnastu lat pierwszy raz stanął za sterami nocnego klubu.

Coraz to większe kluby, dyskoteki, eventy firmowe, imprezy plenerowe i masowe przewijały się na trasie dj’ki Michała. Kochając to co robi i robiąc to z pasją w 2002 roku zdobył tytuł Pierwszego V-ce Mistrza Lata 2002 w konkursie DJ, co dało mu jeszcze więcej motywacji do odkrywania technik miksowania i porywania tłumów. Pewnego dnia jednak podjął decyzję o „przebranżowieniu”, obsłudze muzycznej wesel, studniówek, bali, imprez okolicznościowych i firmowych proponując coś więcej niż oferuje rynek. W ten właśnie sposób powstało Art and Show.

Czy wiesz, czym wyróżnia się DJ Michał Urbaniak?

Zachwycające prowadzenie

Najwyższy poziom obsługi imprez przez DJ’a/Wodzireja,

oryginalne i niepowtarzalne zabawy, największe hity lat 80-tych, 90-tych, muzyka polska, włoska i… wszystko w niesamowitych brzmieniach, które porwą Was i Waszych gości do zabawy.

Klimatyczne dekoracje światłem

Bajeczne wesele, o jakim można było tylko pomarzyć.

Nie musisz wynajmować kolejnej firmy do dekoracji światłem. W każdym z oferowanych przez nas pakietów otrzymasz ją na najatrakcyjniejszych warunkach.

Porywające nagłośnienie

Systemy nagłośnieniowe, dzięki którym poczujesz rytm.

Dynamiczne nagłośnienie jest podstawą dobrej zabawy. To dzięki niemu nie tylko słyszymy ale i całym ciałem jesteśmy w stanie poczuć muzykę, tak aby niosła nas po parkiecie do samego rana.