O NAS

Art and Show

Czym się zajmuje Art and Show?

Art and Show to nie tylko dj, Art and Show to nie tylko muzyka, Art and Show to nie tylko prowadzenie wesel, studniówek, bali, imprez okolicznościowych czy firmowych. Art and Show to coś więcej…

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
DEKORACJE ŚWIATŁEM
0
ZAGRANYCH IMPREZ

Art and Show to o wiele więcej…

Art and Show zostało założone, przez Michała Urbaniaka, jednego z najlepszych dj’ów w regionie posiadającego potężne doświadczenie zarówno w prowadzeniu imprez jak i organizacji różnego rodzaju eventów.
Założeniem było połączenie kilku rzeczy tworzących niepowtarzalny klimat, tak aby w ten sposób uzyskać efekt jakiego nie gwarantuje żadna inna firma w regionie. Udało się to stworzyć dzięki połączeniu m.in. obsługi dj’sko wodzirejskiej, unikalnych i niepowtarzalnych zabaw, profesjonalnych dekoracji światłem, pirotechniki i doskonałego nagłośnienia.

Bo w tym wszystkim chodzi o klimat…

Aby event został doskonale przygotowany konieczna jest współpraca pomiędzy zleceniodawcą czy też organizatorem, a Art and Show już od samego początku. Rozpoczynając przygotowania eventu, czy też tworząc jego plan, bez względu czy chodzi o obsługę wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe czy firmowe staramy się zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania, takie jak prawidłowe rozmieszczenie nagłośnienia, oświetlenia, wizualizacji czy pirotechniki. Wszystko po to, aby miejsce w którym odbywa się impreza nabrało niepowtarzalnego klimatu i było idealnie dostosowane do potrzeb bawiących się gości.

Skąd wziąć pomysł i od czego zacząć?

Jak zorganizować dobre wesele, studniówkę imprezę firmową czy okolicznościową? Najważniejsze jest, aby na samym początku przygotowań znaleźć odpowiedź na pytanie „Jaka ma być Twoja impreza?”, a tym samym dowiedzieć się, czy impreza ma mieć charakter zabawny, poważny, wzruszający, przepełniony tańcem, przebojowy czy na przykład zaskakujący. Odpowiedź na powyższe pytanie pozwali nam poznać Twoje oczekiwania i stworzyć niemalże idealny zarys imprezy, a także wykreować pomysł, który w niezastąpiony sposób może zostać zrealizowany przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

Korzyści…

Decydując się na współpracę z Art and Show, możesz być przekonany, że bez względu na to, czy będzie to wesele, studniówka, bal, impreza firmowa czy inny event, jego przygotowaniem zajmą się ludzie posiadający bogate doświadczenie w marketingu, przygotowaniu i obsłudze imprez, począwszy od DJ’a, technika światła czy też inne osoby współpracujące z naszą firmą. Niezawodność, doskonałe poczucie humoru, spontaniczność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz repertuar oparty o największe muzyczne hity to tylko niektóre korzyści, z którymi można się spotkać podczas imprez prowadzonych przez Art and Show.

Chcesz dowiedzieć się więcej?